Се издава стан во Кисела Вода(Off Market)

Се издава стан во Кисела ВодаСе издава стан во Кисела ВодаСе издава стан во Кисела ВодаСе издава стан во Кисела ВодаСе издава стан во Кисела ВодаСе издава стан во Кисела ВодаСе издава стан во Кисела Вода

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000839
Огласот е посетен:   42 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Сите

Година на градба : 1963

Квадратура : 57 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 0

Балкон : Не

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3056/1


Опис на недвижноста

Се издава трособен стан во Кисела Вода кај О,У. Кирил Пејчиновиќ близу Тинекс. Станот има 57м2 високо приземје, опремен со се за нормален живот. Во станот има дневна соба, спална, детска соба ,ходник, трпезарија, машина за миење тањири, купатило со машина за перење,вграден плакар,пвц дограма и парно.
Повеќе
Сподели :