Се Продава Гарсоњера(Off Market)

Се Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава ГарсоњераСе Продава Гарсоњера

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000791
Огласот е посетен:   553 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Југо-исток

Година на градба : 2014

Квадратура : 30 m2

Соби : Гарсоњери

Состојба : Нов

Кат : 6

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 1005


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во Ново Лисиче. Квадратурата е од 30 м2. Година на градба на зграда е 2014 година. Греењето е на (BEG) ЦЕНТРАЛНО ПАРНО. Има едно слободно паркинг место. Цена: Цена по договор. Шифра: 1005 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :