Се продаваат станови во Центар(Off Market)

Се Продава, 1200 EUR

Оглас број: 0000355
Огласот е посетен:   187 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Северо-исток

Година на градба : 2018

Квадратура : 61 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Празен

Шифра : 3085


Опис на недвижноста

Се продаваат станови- новоградба во Центар во близина на Универзална Сала со квадратура од 61м2 кои се наоѓаат на 3ти и 6ти кат. Становите се со 2 спални соби и централно греење. Во зградата може и да се докупи паркинг простор-гаража. Зградата се планира да биде готово најдоцна до јули 2018 година. Цена 1200еур/м2. Шифра 3085
Повеќе
Сподели :