Се издава трособен стан во Кисела Вода(Off Market)

Се издава трособен стан во Кисела ВодаСе издава трособен стан во Кисела ВодаСе издава трособен стан во Кисела ВодаСе издава трособен стан во Кисела ВодаСе издава трособен стан во Кисела ВодаСе издава трособен стан во Кисела ВодаСе издава трособен стан во Кисела ВодаСе издава трособен стан во Кисела Вода

Се Изнајмува, 1 EUR

Оглас број: 0000762
Огласот е посетен:   57 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Запад

Година на градба : --

Квадратура : 65 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 3041/1


Опис на недвижноста

Станот се наоѓа во близина на Шампионче. Квадратурата е 65 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, една спална соба, еден тоалет и два балкони. Цена: Цена по договор. Шифра: 3041/1 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145 или 078 409 501
Повеќе
Сподели :