Се продава Куќа во Илинден(Off Market)

Се продава Куќа во ИлинденСе продава Куќа во ИлинденСе продава Куќа во ИлинденСе продава Куќа во ИлинденСе продава Куќа во ИлинденСе продава Куќа во ИлинденСе продава Куќа во ИлинденСе продава Куќа во Илинден

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000772
Огласот е посетен:   244 пати

Тип на недвижноста : Куќи

Ориентација : Сите

Година на градба : --

Квадратура : 956 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 2

Балкон : Да

Подрум : Да

Лифт : Не

Греење : Парно

Инвентар : Наместен

Шифра : 6049


Опис на недвижноста

Плацот е 956 м2, ,а куќата зазема 120 м2 во основа. Куќата поседува комплетна и уредна документација. Се наоѓа на мирно и тивко место на само неколку км од Центарот на Скопје. Во самиот двор куќата поседува една летна кујна од 45 м2 и гаража од 60 м2. Греењето е на централно парно (нафта или дрва). За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6049
Повеќе
Сподели :