Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)(Off Market)

Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2)

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000676
Огласот е посетен:   114 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Север

Година на градба : 2014

Квадратура : 68 m2

Соби : Трособни

Состојба : Реновиран

Кат : 1

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3059


Опис на недвижноста

Се продава стан во КИСЕЛА ВОДА (68м2) Ориентацијата му е Северна. Лоциран е во непосредна близина на ,, Hotel Nice ‘’. Квадратурата му е 68 м2. Катност 1 / 5 кат, ВЕДНАШ вселив. Живеалиштето се продава со ИМОТЕН ЛИСТ. ПАРКИНГ МЕСТО ПОСЕДУВА / СЛОБОДНО. Греењето е сопствено (на струја). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, две спалнни соби, вц со купатило и два балкони. Градбата на ОБЈЕКТОТ е од 2014 година. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот се продава/препушта во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА (ПОД, КУЈНА, КУПАТИЛО) + НАМЕНЕТ ЗА СЕМЕЈСТВО . Цена: Цена по договор. Шифра: 3059 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 078 409 501 ИЛИ 02 614 0571
Повеќе
Сподели :