Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ(Off Market)

Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛСе ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ

Се Продава, 1 EUR

Оглас број: 0000700
Огласот е посетен:   462 пати

Тип на недвижноста : Станови

Ориентација : Исток

Година на градба : 2013

Квадратура : 80 m2

Соби : Трособни

Состојба : Нов

Кат : 2-3

Балкон : Да

Подрум : Не

Лифт : Да

Греење : Струја

Инвентар : Полунаместен

Шифра : 3062


Опис на недвижноста

Се ПРОДАВА дуплекс стан во Центар кај ВАРДАР МЕБЕЛ Станот се наоѓа во Општина Центар. Ориентацијта му е ИСТОЧНА. Лоциран е во непосредна близина на “ДМ КАФАНА, во Дебар Маало” Живеалиштето се продава со ИМОТНИ ЛИСТОВИ. Катноста е 2-3 КАТ. Греењето е на СОПСТВЕНО ПАРНО, ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕД (ЛАДНО-ТОПЛО). Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, детска спална соба, брачна спална соба, вц со купатило и еден балкон. Градбата на објектот е од 2013 година. ВАЖНО Е ДА СЕ НАПОМЕНЕ: Станот/Живеалиштето се продава во ОДЛИЧНА СОСТОЈБА без НАЈМАЛА – АМОРТИЗАЦИЈА. Цена: Цена по договор. Шифра: 3062 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145
Повеќе
Сподели :