Се Продава Плац во Илинден

Се Продава, 45 EUR

Оглас број: 0000399
Огласот е посетен:   346 пати

Тип на недвижноста : Земјиште

Ориентација : Југ

Година на градба : --

Квадратура : 3544 m2

Соби : Поголеми

Состојба : Нов

Кат : 00

Балкон : Не

Подрум : Не

Лифт : Не

Греење : Друго

Инвентар : Празен

Шифра : 9039


Опис на недвижноста

Се продава плац во Илинден 3544м2 со цена 45ев./м2. плацот е во Индустриска градежна зона. Шифра-9039
Повеќе
Сподели :