Зошто ПРОСТОР недвижности?

ПРОСТОР недвижности ви нуди најголема селекција на станови и куќи за продажба или изнајмување. Ние ви овозможуваме лесно да го пронајдете својот дом од соништата со тоа што ...

Најнови Понуди

Se prodavaat dve kukji so plac

Se prodavaat dve kukji so plac1 EUR

Se prodavaat dve kukji so dvorno mesto od 1000 m2 kaj Kamenik pozadi Staklara. Ednata e 60 m2 so parno i klima,terasa od 15 m2 i pod terasata ima podrum od 15 m2. Drugata e karabina od 120 m2 so garaza i dve terasi .Vo ednata kukja ima tri spalni sobi na gorniot kat, na dolniot ima dnevna so kujna i toalet, dodeka vo drugata dnevna i kujna hodnik i kupatilo. Kukjite i placot se so cist imoten list i (postoi moznost za dogovor) zamena za stan vo K.Voda plus doplata. Idealno za ziveenje (deloven prostor, magacin,rabotilnica)

Се продаваат трособни станови во Автокоманда

Се продаваат трособни станови во Автокоманда 1 EUR

Се продаваат Tрособни станови ( Тип 1/2 ) на одлична локација во Автокоманда. Становите се наоѓаат во Општина Гази Баба. ЗА ПОВЕЌЕ И ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ НА: 075 489 145 или 078 409 501 Шифра: G3000

Се продава Трособен стан

Се продава Трособен стан1 EUR

Станот се наоѓа во Кисела Вода ( во близина на Чешма) Мала зграда 1 влез со 4 ката Станбена повешина 76м2 -идеален распоред • Физички одвоен Дневен престој од спални • Голем дневен престој со терпезарија и кујна (југ) • Тераса 4м2 (југ) • Гостинско ВЦ • 2 спални (исток- кои излегуваат на дворно место од зграда) • Тераса 2м2 ( исток –поврзана со спалните) • Гратско парно • Алармен систем поврзан со агенција Никоб Кат Високо приземје Единствен стан од зграда кој излегува со две тераси на заеднички двор од зграда Тераси 6м2 Цена по договор. Шифра 3077 Контакт телефон 075 489 145

Се Продава Прекрасна Куќа

Се Продава Прекрасна Куќа 1 EUR

Куќата се наоѓа во Бутел 2. Куќата поседува Два ката и еден сутерен простор (подрум). За повеќе и подетални информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6051

Се продава прекрасна куќа во Волково

Се продава прекрасна куќа во ВолковоПо Договор EUR

Куќата спаѓа во Општина Ѓорче Петров. Испод еден дел од куќата има сутеренски дел (подрум) кој има 35м² и истиот може да биде искористен за друга намена ( дневна, кујна...). Куќата е 155м2, а самиот плац на кој се наоѓа куќата има 280м2. Во непосредна близина на куќата има школо и градинка. Шифра 6011 За повеќе информации обратете се на 075 489 145

Се продава стан во Ѓорче Петров

Се продава стан во Ѓорче Петров1 EUR

Квадратурата на станот е 88 м2. Располага со следниот распоред: ходник, дневна, кујна, трпезарија, три спални соби, бања и два балкони. Цена: Цена по договор. Шифра: 4002 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се продава стан

Се продава стан По договор

Станот се наоѓа во Влае. Станбена површина од 107 м2 + 24 м2 гаража + 2 паркинг места. Греењето е на БЕГ – централно парно. Цена: Цена по договор Шифра: 3076 КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 075 489 145

Се продава прекрасна куќа

Се продава прекрасна куќа1 EUR

Куќата се наоѓа во Ново Лисиче – Општина Аеродром. Куќата поседува комплетна и уредна документација. Се наоѓа на мирно и тивко место на само неколку км од Центарот на Скопје. Куќата поседува два ката со два посебни влеза – како посебни два стана. - Прв кат: 89 м2 - Втор кат: 93 м2 - Подрум: 35 м2 (со летна кујна и тоалет) За повеќе информации јавете се на: 075 489 145 Цена по договор. Шифра: 6050

Се Продава Стан

Се Продава Стан1 EUR

Станот се наоѓа во Чаир. Квадратурата е од 114 м2 + 58 м2 балкон. Располага со следниот распоред: две дневни соби, кујна и трпезарија, ходник, три спални соби, балкон и два тоалети. За повеќе информации јавете се на : 075 489 145 или 078 409 501 Цена: Цена по договор. Шифра: 5050

Се продава компанија во Прилеп

Се продава компанија во Прилеп1 EUR

,,Жито Прилеп’’ е голема компанија за производство на леб и бели печива. Има огромен млин и фабрика за сточна храна. За повеќе информации јавете се на : 078 340 782 Цена : По договор. Шифра : H3000