Зошто ПРОСТОР недвижности?

ПРОСТОР недвижности ви нуди најголема селекција на станови и куќи за продажба или изнајмување. Ние ви овозможуваме лесно да го пронајдете својот дом од соништата со тоа што ...

Најнови Понуди

  SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC -DOLNO VODNO

SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC -DOLNO VODNOpo dogovor EUR

SE PRODAVA EKSLUZIVEN PLAC DOLNO VODNO.

Се продава кука во Струмица

Се продава кука во Струмица35.000 EUR

Се продава стара куќа во Струмица во близина на центар.Куќата е со вкупна површина од 172м2 и е на 2 ката, од кои приземјето е 53м2, кат 60м2 и двор од 59м2. Повеке информации на тел: 075-488-259

Се Продава Плац во Нерези

Се Продава Плац во Нерези 45 EUR

Се продава плац во Нерези 992м2-45ев./м2 во градежен реон. Шифра-36

   Se Prodava Kuka vo Butel 1

Se Prodava Kuka vo Butel 1 50 000 EUR

Se prodava kuka vo Butel 1 od 100m2 so dvor 125m2. Kukata e so suteren i prizemjei e so dnevna i kujna , dve spalni sobi, kupatilo i nisa. Kukata e lepenka i ima uste eden idealen del koj isto taka se prodava. Se naoga na kos so dobra markica. Ima cisti dokumenti. Cena za eden del e 50 000eu so mesto za dogovor.Shifra-6039